Szukamy

Pracownik rozbiórki

  • Oss
  • Pełny etat
  • Budownictwo
  • LBO
Stosować

Opis stanowiska

Dobrze się czujesz na budowie, ale nie zdążyłeś jeszcze nabyć specjalistycznego doświadczenia. Trudno o Tobie powiedzieć, że jesteś fachowcem w tej czy innej materii – np. stolarce budowlanej cz  dekarstwie, ale pracowałeś już jako – dajmy na to – pomocnik budowalny albo sprzątałeś po zakończeniu prac; nie boisz się ciężkiej pracy i szukasz czegoś nowego – zgłoś się do nas, nasz klient z siedzibą nieopodal Oss potrzebuje takich jak Ty. Silnych, zmotywowanych, dla których każdy dzień to nowe wyzwanie – zaczynające się wcześnie z rana w siedzibie firmy, gdzie wraz z resztą zespołu spotykasz się na zbiórce. Ładujecie sprzęt, ustalacie co, kto, gdzie i jak i w drogę! Prace odbywają się na terenie całej Brabancji, zwłaszcza w okolicach Oss; oferta adresowana wyłącznie do osób zamieszkałych w okolicy; (również dla osób bez własnej działalności).

Wymagane

  • Dobra kondycja fizyczna
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • VCA – nie koniecznie, ale jak najbardziej na miejscu
  • Własny kwaterunek w okalicach Oss oraz transport

Oferujemy

  • Ciągłość pracy
  • Wynagrodzenie w 25 € na godzinę dla osób z własną działalnością (ZZP)
  • Terminowe płatności faktur (do 14 lub 7 dni od daty wystawienia)
  • Profesjonalne wsparcie administracyjne ze strony FlexFirst

To działająca na terenie Brabancji specjalizująca się w rozbiórkach rodzinna firma spod Oss

Skontaktuj się z Natalia Kornas zadzwon pod numer telefonu 06 43 15 27 39 albo nkornas@flexfirst.nl.

  • Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 1 MB.