Szukamy

Rekruter

  • Hoofddorp
  • Pełny etat
  • Dział kadrowy
  • MBO
Stosować

Opis stanowiska

Nowa filia naszego biura właśnie otwiera swoje podwoje w Hoofdorp pod Amsterdamem. W związku z tym załoga FlexFirst chętnie i czym prędzej przyjmie w swoje szeregi nowego członka – osobę, która nie tylko jak przysłowiowa ryba w wodzie czuje się pracy biurowej, ale również, a może przede wszystkim, potrafi doskonale wyczuć potencjał kryjący się w człowieku i odpowiednio do tego przedstawić mu ofertę pracy u jednego z naszych klientów. W praktyce oznacza to, że rozumie znaczenie słów takich jak outbound i inbound, wie czym różni się różni heftruck od reachtrucka, do czego używa się tynku MP75 i – na przykład – wie co to jest FANUC. Poza tym potrafi pisać chwytliwe teksty wakatów, zarówno po polsku, jak i angielsku i sprawnie posługuje się mediami społęcznościowymi. Krótko mówiąc: szukamy rekrutera.

Podjemując się tej pracy będziesz pracował w dwuosobowym zespole, którego druga połowa odpowiedzialna jest przede wszystkim za sprzedaż typu B2B, czyli relacje z klientami oraz tworzenie puli wakatów, których adekwatne wypełnienie będzie Twoim zadaniem. Wasza współpraca – komunikacja, szybkość działania – to połowa Waszego sukcesu. Reszta to kandydaci – właściwi ludzie na właściwym miejscu. Potrafisz ich namierzyć, wytypować, przekonać – jesteś właściwym człowiekem na właściwym miejscu. Ciebie szukamy!

Wymagane

  • Biegłej znajomości niderlandzkiego oraz angielskiego
  • Minimum rok doświadczenia w branży pośrednictwa pracy, zwłaszcza rekrutacji
  • Dobrej organizacji pracy
  • Motywacji zorientowanej na cel oraz wysokiego poczucia odpowiedzialności
  • Wysokiej kultury osobistej i doskonałych zdolności interpersonalnych
  • Rozeznania w realiach niederlandzkiego rynku pracy oraz specyfiki różnych branż (zwłaszcza w przemysłu oraz transportu i logistyki)

Oferujemy

  • Stałą pracę w pełnym wymiarze w godzinach biurowych
  • Miesięczne wynagrodzenie w wysokości pomiędzy 2400-2600 € na start
  • Bonus sprzedażowy
  • Trzynastą pensję
  • Dużą swobodę działania oraz pracę w nieformalnej, pozytywnej atmosferze
  • Samochód firmowy
  • Perspektywę rozwoju zawodowego – przechodzenia szkoleń z zakresu np. bezpieczeństwa i higieny pracy dla pracowników branży pracy elastycznej

Naszej działalności przyświeca maksyma: „Mocni w Twoim regionie”.  Działamy więc lokalnie, ale – jak przystało na nowoczesną firmę – myślimy globalnie. Dlatego od 12 lat systematycznie rozbudowujemy naszą sieć sprzedażową na terenie całych Niderlandów. Robimy to w oparciu o unikatową formułę franczyzy, która pozwala naszym klientom, jak i pracownikom cieszyć się szybkim i profesjonalnym serwisem.  FlexFirst to coś więcej niż firma. Flex First to rodzina!

  • Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 1 MB.