Szukamy

Spawacz

  • Pełny etat
  • Produkcja i przemysł
  • LBO
  • 40 godzina
Stosować

Opis stanowiska

Jesteś spawaczem? Potrafisz spawać aluminium? Ciebie szukamy! A raczej nasi klienci we Fryzji. Firmy specjalizują się w produkcji jachtów. Praca polega na spawaniu kadłubów aluminiowych  zgodnie ze specyfikacją przedstawioną na rysunku technicznym. Zatrudnienie na stałe, zarówno na umowę o pracę, jak i na własnej działalności (ZZP)

Wymagane

  • Znajomość angielskiego lub niderlandzkiego
  • Doświadczenie w pracy spawacza
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność spawania aluminium
  • Własne zakwaterowanie oraz transport

Oferujemy

  • Ciągłość pracy
  • Atrakcyjne, negocjowalne – w zależności od doświadczenia i rodzaju zatrudnienia – wynagrodzenie
  • Terminowe płatności faktur (do 14 lub 7 dni) w przypadku samozatrudnienia
  • Dla zatrudnionych na umowę o pracę: wszystkie należna kumulacje (wakacyjne, godziny świąteczne oraz dni urlopowe) oraz możliwość ubezpieczenia
  • Profesjonalną obsługę ze strony FlexFirst

Jesteś zainteresowany/a tą funkcją?

Skontaktuj się z Natalia Kornas zadzwon pod numer telefonu 06 43 15 27 39 albo nkornas@flexfirst.nl.

Stosować

  • Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 1 MB.