Szukamy

Spawacz

  • Bladel
  • Fulltime
  • Produkcja i przemysł
  • LBO, MBO

Masz doświadczenie jako spawacz? Mieszkasz w Eindhoven lub okolicach? Daj nam znać – mamy dla Ciebie pracę.

Opis stanowiska

Nasz klient z siedzibą w miejsowości pod Eindhoven zajmuje się produkcją i sprzedażą kominków gazowych. Szuka doświadczonych spawaczy zainteresowanych podjęciem pracy przy wyrobie produktów firmy. Jeśli spawanie nie ma dla Ciebie tajemnic i szukasz nowego pracodawcy, wyślij nam swoje cv lub zadzwoń do nas.

Wymagane

  • Dostępność do pracy w pełnym wymiarze godzin
  • Doświadczenie w pracy spawacza
  • Komunikatywana znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Rzetelne i odpowiedzialne podejście do pracy
  • Własne zakwaterowanie w Eindhoven lub okolicach oraz własny transport

Oferujemy

  • Stałą pracę w pełnym wymiarze godzin (40) na długi okres czasu
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie według norm CAO dla metalurgii
  • Perspektywe bezpośredniego zatrudnienia u zleceniodawcy
  • Wszelkie należne kumulacje (wakacyjne oraz urlopowe)
  • Możliwość ubezpieczenia

To  jeden z głównych graczy na europejskim rynku gazowych kominków i palenisk. 150 pracowników, 17 500 kominków sprzedawanych rocznie, przedstawicielstwa handlowe tak w Holandii, jak i w Belgii, Francji oraz Anglii.

Podziel sie tym wakatem