Szukamy

Tynkarz (stukadoor)

  • Fulltime
  • Budownictwo
  • LBO, MBO

Specjalizujesz się w wykańczaniu ścian i sufitów? Szpachlą potrafisz zdziałać cuda? Pokaż nam co potrafisz!

Opis stanowiska

Dla klienta działającego na terenie Brabancji Północnej (Eindhoven, Schijndel, Tilburg) szukamy chętnych do współpracy tynkarzy wyspecjalizowanych w kładzeniu tynków wewnętrznych (tzw. stukadoor). Zlecenia obejmują  zarówno prace wykończeniowe jak i renowacyjne. Prace mają miejsce na terenie Brabancji Północnej.

  • Udokumentowane referencjami od poprzednich klientów doświadczenie
  • Komunikatywna znajomość angielskiego lub niderlandzkiego
  • Znajomość i zrozumienie niderlandzkiej kultury pracy
  • Własne zakwaterowanie, transport oraz sprzęt

Oferujemy

  • Ciągłość pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednio do doświadczenia
  • Terminowe płatności (do 14 lub 7 dni od daty wystawienia faktury)
  • Wsparcie administracyjne ze strony FlexFirst

To wyspecjalizowana w świadczeniu usług tynkarskich (zarówno wykończeń, jak i renowacji) firma z regionu Północnej Brabancji.

Podziel sie tym wakatem

FlexFirst Eu recruitment team