Szukamy

Sztukator

  • Eindhoven
  • Fulltime
  • Budownictwo
  • MBO

Specjalizujesz się w wykańczaniu ścian i sufitów? Szpachlą potrafisz zdziałać cuda? Pokaż nam co potrafisz!

Opis stanowiska

Dla klienta z siedzibą w Eindhoven szukamy chętnego do współpracy sztukatora. Zlecenia obejmują  przede wszystkim prace wykończeniowe – szpachlowanie, kładzenie gładzi etc. Prace mają miejsce na terenie Brabancji Północnej, głównie w okolicach Eindhoven. Zatrudnienie możliwe zarówno na umowę o pracę, jak i umowę zlecenie (ZZP).

Wymagane

  • Udokumentowane doświadczenie
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego
  • Własny kwaterunek, transport oraz sprzęt

Oferujemy

  • Ciągłość pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednio do doświadczenia
  • Terminowe płatności

Podziel sie tym wakatem

Skontaktuj się z EU-recruitment zadzwon pod numer telefonu 06-4011 0273 / 06-3648 1087 albo eurecruitment@flexfirst.nl.