Szukamy

Tynkarz (stukadoor)

  • Eindhoven
  • Pełny etat
  • Budownictwo
  • LBO, MBO
Stosować

Opis stanowiska

Specjalizujesz się w wykańczaniu ścian i sufitów? Szpachlą potrafisz zdziałać cuda? Pokaż nam co potrafisz! Dla klientów z Brabancji szukamy chętnych do współpracy tynkarzy wyspecjalizowanych w kładzeniu tynków wewnętrznych (tzw. stukadoor). Zlecenia obejmują  zarówno prace wykończeniowe jak i renowacyjne. Prace mają miejsce głównie w promieniu 50 km od Eindhoven.

Wymagane

  • Udokumentowane  doświadczenie
  • Komunikatywna znajomość angielskiego lub niderlandzkiego
  • Znajomość i zrozumienie niderlandzkiej kultury pracy
  • VCA – jak najbardziej na miejscu, ale nie konieczne
  • Własne zakwaterowanie, transport oraz sprzęt

Oferujemy

  • Ciągłość pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednio do doświadczenia
  • Terminowe płatności (do 14 lub 7 dni od daty wystawienia faktury)
  • Wsparcie administracyjne ze strony FlexFirst

To wyspecjalizowane w świadczeniu usług tynkarskich (zarówno wykończeń, jak i renowacji) firmy z regionu Północnej Brabancji.

Skontaktuj się z Natalia Kornas zadzwon pod numer telefonu 06 43 15 27 39 albo nkornas@flexfirst.nl.

  • Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 1 MB.