Szukamy

Orderpicker

  • Amsterdam
  • Pełny etat
  • Logistyka i transport
  • LBO, MBO
Stosować

Opis stanowiska

Kiedy potrzeba Ci kawałka drewna – bo na przykład chcesz sobie zrobić prostą półkę w garażu lub na strychu – zwykle wybierasz się do jednego z popularnych marketów budowlanych i masz: do wyboru, do koloru. Grubie, cienkie, wedle życzenia. Szukasz kawałka listwy – to samo, nie ma problemu. W asortymencie – jeśli Ci potrzebne – są jeszcze wszelkiej maści płyty. Ale zanim to drewno trafi na – przysłowiowe – sklepowe półki, musi przejść długą drogę, na której jednym z ostatnich przystanków jest warehouse naszego klienta w Amsterdamie. To stamtąd między innymi tego rodzaju drewno trafia bezpośrednio do znanych sieci marketów. Jak to zwykle bywa w przypadku dystrybucji, ktoś musi zadbać o to, żeby zamówiony towar na czas został przygotowany, zapakowany, załadowany i w końcu wysłany. Wiesz jak się do tego zabrać? Masz tego rodzaju doświadczenie? Pracowałeś jako orderpicker?  I szukasz nowego pracodawcy w Amsterdamie? Nie czekaj, praca czeka! Również jesli doświadczenia nie masz, ale nie boisz się pracy fizycznej.

Wymagane

  • Znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (06.00 – 14.00, 14.00 – 22.00)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Własne zakwaterowanie w Amsterdamie lub okolicach

Oferujemy

  • Stałą pracę w pełnym wymiarze godzin w systemie dwuzmianowym
  • 12,14 € / h podstawy
  • 15 % dodatku zmianowego
  • 8 % wakacyjnego plus akumulowane godziny urlopowe i dni świąteczne
  • Zwrot kosztów dojazdu
  • Możliwość zawarcia ubezpieczenia zdrowotnego
  • Profesjonalny serwis ze strony FlexFirst

To szwedzko-finlandzki koncern, będący jednym ze światowych potentatów produkcji drewna i papieru.

Skontaktuj się z Natalia Kornas zadzwon pod numer telefonu 06 43 15 27 39 albo nkornas@flexfirst.nl.

  • Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 1 MB.